top of page

המלצות

מיכל יקרה! 
תודה רבה שהכנסת סדר לחיי ועל ליווי מלמד ומפתח. כל אתגר הפך להזדמנות להתנסות ולהתאמן בדברים חדשים שהפכו להרגלים טובים. 
היכולות המקצועיות השתפרו
 והתפיסה העצמית הפכה להיות חיובית! 

היה תענוג! 

נועה

תל אביב

היקום זימן לי מפגש לא מחייב עם מיכל ומייד הרגשתי שזה לא יהיה מפגש חד פעמי. תקופת הליווי של מיכל היוותה דרך משמעותית במסע ההתפתחות האישית שלי ואני מודה לה על כך מקרב לב. מיכל מקצועית, ממוקדת ולאורך התהליך כל הזמן מיקדה אותי לעבודה על המטרה האימונית שלי כך שגם אם רציתי להתחמק ולברוח למחוזות אחרים (ולפעמים רציתי..) היא תמיד היתה שם כדי להזכיר לי לשם מה התכנסנו. הכל בתבונה, ברגישות ובמקצועיות ששמורה רק לה. 
הגעתי למיכל עם קושי לתת שם ליכולות ולסל הכלים שיש לי ויצאתי מלאת בטחון בדיקלום סט היכולות והכלים שאני מחזיקה בהם. מיכל אפשרה לי לראות דברים בפרספקטיבה אחרת, לפתוח לי אופציות נוספות של חשיבה בכל מה שהעלתי מולה וללמד אותי שיש דרכים נוספות לבחון דברים, פתחה לי את העיניים ונתנה לי כלים שמאפשרים לי היום, כחצי שנה מתום התהליך לעשות בהם שימוש בעצמי, באופן שמקל עלי ביום יום, גם בחיים המקצועיים וגם בחיים האישיים. 
יש למיכל רגישות תבונתית כזו שמאפשרת לה להבין ניואנסים קטנים, מבטים ופרצופים וזה שירת אותנו בצורה נהדרת בתהליך בכל אותם מקומות בהם התקשיתי לתאר במילים את המסר שאני רוצה להעביר, היא פשוט הבינה בין השורות וידעה לדייק ולעבד את המחשבות שלי למשפטים אמיתיים, זה הפתיע אותי כל מפגש מחדש. מתנות נוספות שקיבלתי ממיכל: עזרה לי לחדד
 קווי מחשבה, לעשות סדר במחשבות, לנרמל פחדים. לימדה אותי על חמלה עצמית ועל פתיחת מניפת האופציות, הראתה לי גוונים נוספים בסקאלת השחור-לבן שהורגלתי.
תודה רבה מיכלי על כל המתנות שזכיתי לקבל ממך. תודה רבה על תקופה מדהימה שחיזקה אותי וכיוונה אותי לקראת עתיד מוגשם ושלם יותר. תודה שהיית שם בשבילי, גם מעבר לשעות המקובלות של המפגשים. אוהבת אותך.

מ.ג

רעננה

הגעתי לאימון עם מיכל מבולבלת ותוהה, כמעט במשבר קיומי – מי אני? מה אני רוצה?

כבר בשיחתנו הראשונה מיכל "קלטה" אותי באופן מיידי ועזרה לי לכוון ולדייק את התחושות והרצונות שלי, והתחלנו תהליך אימון שממש שינה את חיי, לא פחות. ברגישות אינסופית, הכלה, חום, הומור, אבחנות ותובנות חדות כסכין ורגש עמוק, הובילה אותי מיכל להשיל תבניות מיותרות, להבין ולאמץ נקודות מבט חדשות ומיטבות ולהפוך את חיי לטובים יותר. אין לי מספיק מילים להמליץ על מיכל. התהליך איתה יהיה מתנה ענקית לעצמכם, בכל צומת בחיים בה אתם נמצאים.

חן

תל אביב

זה הרגע לפרגן!

תהליך האימון עם מיכל היה עבורי בחודשים האחרונים מרחב לעיסוק בשאלות שהסתובבתי איתן הרבה זמן. מיכל נתנה לי הרבה כלים שעזרו לי ליצור בהירות, להתמקד, לגעת בנושאים שפחדתי להתמודד איתם ולהגיע לתובנות לגבי המשך הדרך. בלי שיפוטיות אבל עם הרבה הבנה מקצועית וקונטרה טובה במקומות הנכונים. וואוו. תודה ענקית מיכל. ברור שגם אתםן רוציםות.

מור שושא

תל אביב

Before I started coaching I was looking for something that would help me move forward with my personal goals. I felt that I needed to find my way back to my own self and needed to “invest” in my well-being and my future. I knew I had the drive and the determination; I just couldn't see how to make the next step.

From our first meeting Michal immediately gained my complete trust; she really made me think about what it was I wanted to do, structuring my goals, helping me focus on the things that really mattered to me and how I could achieve them.

Through the techniques she used I was able to make significant moves towards these goals, step by step and week by week.

Thank you so much Michal for challenging me when I tried to hide or had fears to really open up. You were able to help me recognise my strengths and who I am! It gave me the opportunity to see myself from different perspectives!

Today I am proud to say that my coaching was successful in achieving the goals I had set for myself going in and I am continuing to move forward every day!

Alexa Singierman

תל אביב

פעם ראשונה שהייתי בטיפול שהיה לו התחלה אמצע וסוף. בראייה לאחור אני ממש רואה את התהליך שעברתי ואיך החיים שלי השתנו. בזכות התהליך התחלתי לרוץ, עזבתי לקוח שלא ידעתי כמה שהוא הכביד עלי, הצלחתי להכנס לקהילות בתחום חדש ושונה לגמרי ממה שהתעסקתי בו עד היום והכי חשוב התחלתי לעבוד בעבודה שחלמתי עליה הרבה הזמן.

זה היה תהליך מדהים ואת היית סבלנית ואסרטיבית כשצריך, לא פחדת להגיד לי את האמת או יותר נכון לא פחדת להגיד לי שאני חייבת למצוא את האמת בתוכי, היית שותפה נפלאה לדרך, ואני ממש מחכה לאתגר הבא שאני אצטרך לכבוש כדי לבוא אליך שוב 💗 תודה תודה תודה

דנה גלרטר

תל אביב

כשהתחלתי את התהליך עם מיכל, הייתי מלאה בחוסר וודאות - לגבי הצעדים הבאים שלי בקריירה, לגבי איך להתקדם, אפילו לגבי קואצ'ינג עצמו! מיכל התייחסה אלי ואל החששות שלי ברצינות ובכבוד, ועזרה לי להתרכז במה שחשוב לי ולגלות המון על עצמי ועל המטרות שלי. היום אני רואה כל כך הרבה שינויים קטנים (וגדולים) בחיי, גם בקריירה וגם בתחומים אחרים, שהם בזכות תהליכים שעברתי אצל מיכל. מיכל קשובה מאד, עם ראש פתוח וגישה נעימה. אני ממליצה עליה בחום לכל מי שמחפש בהירות ומיקוד בפן המקצועי ובכלל.

תמר ויסמן

תל אביב

מיכל היא "דרייברית" אמיתית. גם מחברת אותך למנוע הפנימי שלך וגם יודעת (כשצריך) להניע אותך לפעולה. היא מאוד מדויקת, רגישה, מסייעת להבין מה הם הרצונות שלך ומסייעת בתהליך קבלת ההחלטות שמובילות אותך למימוש שלהם. פשוט נהדרת.

שרון בר זיו

תל אביב

ממליצה בחום על מיכל כמאמנת עסקית. אני עובדת איתה כבר כמה חודשים ואני רואה תוצאות ממשיות בשטח ובהכנסה. יש לה ראייה מאוד מערכתית ורחבה ועושה לי המון סדר בבאלגן!! נעימה ומקסימה.

אביטל אינהורן

כפר בילו

מיכל מדהימה, המאמנת שלי בשנה האחרונה. ממליץ בחום!! תהליך אדיר שהשפיע עלי המון גם בחיי האישיים וגם במקצועיים.

נתי גולדשטיין

תל אביב

bottom of page